10.05.2018
Спортивно-розважальне свято у Стебницькому професійному ліцеї

У неділю, 06 травня цього року, у Стебнику відбулась унікальна подія, яка, сподіваємося, об’єднала різні покоління стебницької громади: дошкільнят, школярів, ліцеїстів, їх батьків, друзів, рідних. Адже Стебник – це місто, де живе та навчається співоча, талановита, працьовита молодь, яка вміє розважатись сама і веселити інших.

З метою організації змістовного відпочинку та дозвілля учнівської молоді, пропаганди здорового способу життя Стебницький професійний ліцей гостинно запросив стебничан на спортивно-розважальне свято «Швидше!Краще!Веселіше!», яке було проведено на стадіоні навчального закладу під гаслом «Бути здоровим, жити активно - це стильно і позитивно!».

Співорганізаторами свята виступили Стебницька міська рада і Народний дім, музична школа, Будинок художньо-естетичної творчості учнівської молоді. Із відкриттям такого дійства усіх присутніх привітав директор ліцею Ігор Орестович Стечкевич та побажав святкового настрою. На святі були присутні голова Стебницької міської ради Петро Старосольський і секретар міської ради Андрій Петруняк, директор Народного дому Роман Івасівка, директори та педагогічні працівники шкіл та інших організацій міста.

Спортивно-розважальне свято було насичене різноманітними подіями. Це і спортивні естафети, і конкурси між збірними командами ліцею та шкіл м.Стебника, і художні виступи талановитої молоді. Юні спортсмени змагались між собою у спритності, швидкості, рухливості. Поважне журі у складі Бєлова Юрія, Бандури Йосипа та Кушніра Михайла визначило переможця веселих стартів. Ними стала команда учнів Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 «Морські коти».

У рамках дійства для найменших діточок було проведено конкурс малюнка «Я люблю своє місто». Понад 50 дітей взяло участь у цьому мистецькому змаганні. А перемогли найталановитіші –Діана Нижник (І місце), Мар’яна Товарницька (ІІ місце), Михайло Манзар (ІІІ місце). Усіх юних художників було нагороджено солоденькими призами.

Упродовж усього святкування розважали стебницьку громаду творчі колективи Народного дому «Стебничаночка» (художній керівник Ольга Жерченко), «Калинове намисто» (художній керівник Інна Задолинна), танцювальні гуртки Стебницького будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді (керівник Христина Знак) і загальноосвітньої школи №11 «Панночка» (керівник Ольга Дирко), вокальний колектив «Сяйво зірочок» (керівник Наталія Пецюх), естрадно-вокальний відділ музичної школи під керівництвом Ляни Воят.

Окрім цього, стебничани мали змогу поласувати смачним кулішем та узваром, посмакувати солодкими виробами, виготовленими учнями та наставниками Стебницького професійного ліцею.

Спортивно-розважальне свято «Швидше! Краще! Веселіше!» згуртувало різні покоління стебничан і підтвердило, що у нашому місті вміють як працювати, так і відпочивати.