14.06.2018
Міжнародна співпраця у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

Освітній процес у Львівському ВПУ дизайну та будівництва постійно вдосконалюється та модернізується. Важливим чинником підвищення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників є соціальне партнерство.

Адміністрація та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва велику увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва.

З 8 по 15 червня 2018 року  директор училища Адашинський В.Й. та заступник директора з НВР Гриник Л.М. перебувають в робочій поїздці в Кобулетському професійному коледжі «Ахали Талга» («Нова хвиля») в рамках реалізації програми співпраці між навчальними закладами.

З метою обміну досвідом та залучення учнівської молоді в інтеграційні процеси, відбулася зустріч з представниками муніципалітету Кобулеті, адміністрацією та викладачами професійного коледжу «Ахали Талга».

Під час зустрічі обговорено питання подальшої довгострокової співпраці в галузі освіти, науки та молодіжної політики.

Також було підписано меморандум між Львівським ВПУ дизайну та будівництва і Кобулетським професійним коледжом «Ахали Талга» («Нова хвиля»), який передбачає впровадження і розвиток освітніх програм щодо професійної підготовки, обміну досвідом, проведення спільних освітніх заходів (конференцій, семінарів, ділових зустрічей та інших форм співпраці).

Переймаючи досвід європейської освіти, ми намагаємось розширити рамки можливостей наших випускників.

Залучення до міжнародної співпраці сприяє підвищенню ефективності навчально-виховного процесу, а в підсумку ─ інтеграція Львівського ВПУ дизайну та будівництва в європейський  освітній простір.