23.07.2018
Творчі роботи учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» представлені на фестивалі в Італії

Не бійся робити добро,
не бійся жити по новому.
Степан Когут

Нещодавно відбувся український національний фестиваль «Розмай» в місті Реджо-нель-Емілія, що є столицею провінції Реджо-Емілія в Італії. Цей фестиваль приклад міжнародної співпраці волонтерів, людей доброї волі, яких об’єднали військові дії на Сході та яким не байдуже майбутнє нашої держави.
Дуже прикро, що кожного дня в останні роки телевізійні канали передають інформаційні новини – зведення з фронту. І так уже чотири роки... і кожного разу, коли доба пройшла без втрат, дякуємо Богу. Чотири роки переживань, втрат, втоми та надії на мирне майбутнє...
Впродовж 2016-2018 рр. учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацюють з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів».
Учнівська молодь не залишається осторонь подій на Сході України, маючи велике бажання допомагати бійцям і донести до них частинку нашої підтримки. Ми дякуємо Вам, наші Воїни, за те, що бороните і захищаєте нас, даруєте мирне небо над головою. Учні училища систематично відвідують волонтерську кухню, і надають посильну допомогу, відвідують поранених бійців у військовому шпиталі та дарують їм творчі роботи.

Не бійся робити добро.
Не бійся жити по-новому,
Бійся холодних обіймів,
Бійся порожніх розмов.

Все, що ми маємо сьогодні,
Все, що малюємо в житті,
Все це даровано Богом,
Тому не марнуй свої дні.

Даруй себе рідним і друзям,
Даруй себе цілому світу,
Даруй завжди щирі обійми,
І посмішку в сірих буднях.

Це рядки із вірша «Не бійся робити добро», який написав випускник      2017 р. ДНЗ «Львівське ВПХУ» групи №6 ОКР «молодштй спеціаліст» за спеціальністю «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація» Степан Когут, який впродовж навчання в училищі брав активну участь у волонтерській роботі гуртка «Національно-патріотичного виховання» ДНЗ «Львівське ВПХУ» (керівник гуртка Сокіл Л.С.).
Приємно повідомити, що учні училища брали активну участь у підготовці до українського національного фестивалю «Розмай» в місті Реджо-нель-Емілія, що є столицею провінції Реджо-Емілія в Італії, надавши свої творчі роботи. Найбільш активними були учениці групи №301 за професією «Живописець, вітражник» Гавриляк Уляна, Заньчак Марія, Запишна Анна, Клюк Ірина, Ковалів Анастасія,  учениці групи №101 за професією «Живописець вітражник» Павлик Таня, Печарська Вікторія, Орлова Анастасія, які під керівництвом майстра виробничого навчання Литвинюка О.А. виконали художнє декорування гільз акриловими фарбами в авторській техніці на довільну тематику (гільзи-сувеніри представлені на фото) та учні групи №3 ОКР «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація» Гродзевич Валерій, Пожидаєва Дарія, Ткачик Наталія, які під керівництвом куратора групи №3 Денькович Наталії Андріївни виготовляли ляльки-мотанки (ляльки-мотанки представлені на фото). Ось такі творчі роботи учнів були представлені на українському національному фестивалі «Розмай» в Італії. 
Керівник проекту «Волонтерська кухня» О.С. Мазар в соцмережі «Facebook» щиро подякувала учням і працівникам ДНЗ «Львівське ВПХУ» за надану допомогу в підготовці до національного українського фестивалю «Розмай» в Італії та педколективу за національно-патріотичне виховання молоді. «Без вашої допомоги ця поїздка не мала би сенсу. Тільки разом ми сила!» - такими словами щирої вдячності завершила О.С. Мазар свій допис у групі «Львівська волонтерська кухня» соціальної мережі «Facebook».