30.08.2018
Створення освітньо-промислового кластеру за галузевим спрямуванням «Будівництво» у 2018-2021 рр.

29 серпня 2018 р. у ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбулося спільне засідання представників навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного напрямку  та роботодавців.

У засіданні взяли участь 16 представників навчальних закладів Львівщини, що здійснюють освітню діяльність з підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів з професій «Маляр», «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» та представники будівельних підприємств.

Директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», координатор діяльності освітньо-промислового кластеру «Будівництво», Бурак І. В. ознайомила учасників з метою та планом роботи кластеру у 2018-2021рр.

Ростислав Сорока, голова Регіональної ради підприємців у Львівській області, наголосив на важливості об’єднання кластеру «Будіндустрія» з навчальними закладами професійної освіти.

Ростислав Вороновський, голова Асоціації «Кластер Будіндустрія», розповів про досвід співпраці Асоціації з навчальними закладами Львівщини щодо створення стандартів, проведення спільних заходів.

Олег Саврук, директор ДПТНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва» наголосив на необхідності співпраці між навчальними закладами та підприємствами будівельної галузі.

У дискусії взяли участь представники фірм-виробників будівельних  матеріалів: ТзОВ «Снєжка- Україна», ТОВ «Ферозіт», а також представники будівельних підприємств: ПП НВЦ «Проектбудін’єкт», ПП «Євротерм», ПП «Ромб», ТОВ «Будіндустрія Львів», ПП «Стала енергія»

Гузюк Валентина Борисівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області, наголосила на потребі впровадження елементів дуальної форми навчання.

Галина Щирба, керівник Кадрової біржі, підкреслила  важливість проведення засідань такого формату.

Учасники засідання підписали меморандум про створення освітньо-промислового кластеру в галузі «Будівництво» та висловили сподівання на подальшу плідну роботу.