21.05.2019

Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса»

18 травня 2019 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» (до 110-ої річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича), які відбулися у Покутсько-Буковинських Карпататах на Терношорській Ладі, унікальному скельному комплексі, українському Стоунхенджі.

20.05.2019

Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор»

16 травня 2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради відбувся обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку напрямків туризму у місті Львові та Львівській області».

20.05.2019

Результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗПО з професії «Маляр»

З 14 по 16 травня 2019 р. у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно- технічної) освіти з професії «Маляр», у якому брали участь переможці II етапу конкурсу з 23 регіонів України.

20.05.2019

У церемонії нагородження переможців та призерів XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяла учать учениця ЗП(ПТ)О Львівщини

16 травня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка нагородили найкращих знавців української мови – переможців XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Захід об’єднав шанувальників українського слова: учнів, студентів, педагогів, меценатів, письменників, журналістів, громадських діячів.

20.05.2019

Учні ЗПО взяли участь у нагородженні переможців і призерів Міжнародних конкурсів і Всеукраїнських олімпіад

16 травня 2019 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного і ресторанного сервісу відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.