20.03.2019

Навчання будівельників в Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї

13 березня 2019року на базі навчально-практичного будівельного центру Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею відбувся обласний семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка будівельників на тему: «Технологія виконання систем утеплення «Ферозіт» з використанням декоративної штукатурки».

20.03.2019

У МЦ ПТО ХМД відбувся вечір пам’яті присвячений Володимиру Івасюку

У Міжрегіональному центрі існує традиція вшановувати пам’ять видатних особистостей України, і Володимир Івасюк не став винятком. В історії української музики легендарний композитор залишається початком, основою і своєрідним горизонтом-мірилом, до якого варто тяжіти сьогоднішній українській естраді.

20.03.2019

Обласний семінар «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів»

15 березня 2019 року на базі ДНЗ «ВПУ-34 м.Стрий» відбувся обласний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання з професій «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на тему: «Системи інсталяції для санітарно-технічних виробів».

15.03.2019

Семінар-тренінг «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.

2 березня 2019 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся обласний семінар-тренінг «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі (впровадження українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування»)».

15.03.2019

Учні Львівського вищого професійного художнього училища побували у вітражній студії ТМ ArtGlass

Нещодавно, майстер виробничого навчання за професією «Вітражник» Литвинюк О.А. організував та провів для учнів групи №101 за професією «Живописець, вітражник» в супроводі майстра виробничого навчання Дюг М.А. екскурсію до вітражної студії ТМ ArtGlass, яка розташована за адресою м. Львів, вул. Шептицьких 32.